האקדמיה הבינלאומית לזכיינות הינה אקדמיה בינלאומית שמשרדה בלונדון, הוקמה לאחרונה ותושק באוקטובר 2021 על מנת לסייע לארגוני זכיינות ללמוד ממומחים ובעלי ניסיון בין הטובים בעולם בתחום הזכיינות.

ישנם קורסי הכשרה רבים המציעים ללמד אותך כיצד להיות מזכה יותר טוב. המרצים בקורסים אלה אינם בהכרח בעלי ניסיון. מעולם אף אחד לא כינס את המוחות המבריקים ביותר בעולם בתחום הזכיינות כדי להקים אקדמיה של מומחים בינלאומיים המלמדים ומכשירים את המנהלים הטובים בעולם. תפקידה של האקדמיה להבטיח שתרוויח משילוב של הכשרה איכותית ובנוסף, למידה בינלאומית פורצת דרך שנועדה לאתגר את החשיבה שלך ולהניע לחדשנות.

בידולה של האקדמיה הזאת מגופים דומים היא העובדה שכל מי שנבחר להיות מרצה באקדמיה נמדד ע"פ הרקורד, ההיסטוריה והניסיון שלו בתחום הזכיינות. כלומר, ישנה חשיבות רבה שהמרצה שמלמד באקדמיה יהיה בעל ניסיון אישי בתחום הזכיינות ולא רק עפ"י מה שלמד בספרים.

עולם הזכיינות נמצא בצמיחה מתמדת  ומשתנה כל הזמן. לא פשוט לעקוב אחרי כל השינויים הללו כאשר אין לך מספיק ידע או ניסיון בתחום.

האקדמיה לזכיינות מציעה למשתתפיה את ההזדמנות ללמוד לא רק ממומחי זכיינות בארצם, אלא גם מהקהילה הבינלאומית הרחבה יותר ובכך מובילה אותך להיות תמיד צעד אחד לפני כולם.

למרות שאני חי ומנהל את העסק שלי בארץ, תמיד רציתי להביא ארצה את הסטנדרטים הבינלאומיים אליהם נחשפתי בתפקידי הרבים עם חברות מחו"ל (כולל תפקידי בSUBWAY הרשת הכי גדולה בעולם). אני בטוח שבסופו של דבר, קהילת הזכיינות הישראלית, תאמץ את העקרונות של הרשתות הכי מובילות בעולם כי אי אפשר להתווכח עם הצלחתן.

אני גאה להיות בין המרצים המובחרים של האקדמיה ובמסגרת המיזם אני מזמין את כל מי שרוצה ללמוד מצוות המומחים / מרצים בין הטובים בעולם להיכנס לאתר

מי שמעוניין להשתתף בקורסים, צריך לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

 1. אתה תלמד זכיינות יחד עם אחרים בכל העולם בשפה האנגלית.
 2. מטרת הקורסים באקדמיה הינה לעזור לך לבנות את הרשת שלך עפ"י הכללים הבינלאומיים.
 3. מגוון הנושאים הנלמדים בקורסים הוא רחב כגון:
 • איך הרשתות הגדולות והמצליחות מפעילות את רשת הזכיינות שלהן
 • בניית מודלים פיננסיים שונים וכיצד לבחור את מודל הזכיינות שהכי מתאים לך
 • מה אופי הזכיין הטיפוסי ומה הציפיות של הזכיין הממוצע
 • קניה ומכירת זכיינות מאסטר (Master Franchisee) יתרונות וחסרונות
 • שיטות שונות בגיוס זכיינים
 • יחסים בין מזכה לזכיין
 • בנייה נכונה של ספר נהלים ומה חשיבותו של ספר זה
 • דברים הכרחיים גנריים בכל הסכם זיכיון
 • חוקי זכיינות שונים במדינות שונות
 • FDD חוק אמריקאי (למי שרוצה להתרחב לארצות הברית)
 1. להכיר ולייצר חברים חדשים כמוך מכל קצוות העולם

למי שמעוניין לקבל עוד פרטים מוזמן להיכנס לאתר עם הלינק הבינלאומי, למלא את הטופס ולהצטרף למתעניינים מכל רחבי העולם.

https://www.thefranchisingacademy.com/

לקבלת מידע נוסף על שירותי IFI

לכל המאמרים