®Nutty Scientists "המדען המשוגע" היא רשת בינלאומית פדגוגית מובילה השמה לה למטרה לקרב ילדים ונוער ברחבי העולם לתחום המדעים באופן חווייתי מהנה. התקווה של החברה היא לייצר רגש חיובי של ילדים לתחום שילווה אותם בבואם לבחור מקצועות להרחבה בתיכון באקדמיה, ובקריירה מקצועית.

לרשת יש אלפי זכיינים וסניפיה פרוסים ב- 55 מדינות ברחבי העולם.

מאז שנת 1996, ילדים ברחבי העולם נהנים משיטת "המדען המשוגע" ונחשפים למדעים באמצעות מגוון רחב של פעילויות והפעלות: הצגות ילדים, קייטנות, מסיבות ימי הולדת, אירועים בקניונים, חוגי העשרה במסגרות פרטיות ובבתי ספר ועוד ועוד.

הילדים נהנים ומשתתפים בכל אחד מהאירועים שהחברה מקיימת, והרצון שלהם לחקור את העולם סביבם ולהבין תהליכים היוצרים מציאות הולכים וגדלים. ילדים אלה בעתיד ירצו להעמיק במדע ועשויים להפוך למחוללי שינוי עולמי בעתיד.

הרשת מציעה לזכייניה סל מוצרים עשיר ומגוון עם מאות דרכים לחשוף ילדים ונוער לתחומי המדע בדרכים מלהיבות בהן הם נוטלים חלק פעיל ומגלים בכל פעילות מחדש את עוצמת המדע והקשר ההדוק שלו לעולם המוכר להם מחיי היום יום.

Nutty Scientists בישראל

רשת "המדען המשוגע" פועלת ב-7 ערים בישראל ומבצעת פעילויות ושיתופי פעולה רבים בכל עיר בה קיים סניף.

הזכיינים של הרשת במזרח ירושלים הפכו לספקים גדולים של עריית ירושלים ומעבירים סדנאות, שיעורים ופעילויות בלמעלה מ-100 בתי ספר באזור, כמו גם הופעות בקניונים וחוגים אחר הצהריים.

בנוסף לפעילותם בבתי הספר, הרשת עושה הופעות, ימי הולדת, קייטנות ותוכניות לימי כיף למשפחות בארגונים גדולים.

לאור הצלחתם בהפעלת חוגים ומתנסים ובשינוי הגדול שהרשת עשתה בכל בתי הספר בתחום המדעים, פנו מנהלי הקניונים המובילים באזור לזכייני הרשת במטרה לשלב את המופע שלהם גם בקניונים בכל ימות השבוע.

כיום, הרשת מחפשת זכיין לעיר נתניה בה יש מספר מתעניינים מוסדיים לשיתופי פעולה כבר בשנת הלימודים הקרובה. צבר מדריכים שהרשת הכשירה באזור שכבר מוכן להיכנס לעבודה, צהרונים ומוסדות פרטיים שכבר פנו לרשת על מנת להכין את התשתית לשנת הלימודים הבאה, כלומר, עבודת הכנה כבר נעשתה ועל הזכיין רק להיכנס ולהתחיל לעבוד!

הדרכה ותמיכה מצד הרשת

עם ניסיון של שנים ועבודה עם אנשי הצוות הטובים ביותר, הרשת יודעת לעזור לך בכל שלב. כיצד למצוא את הלקוחות הטובים ביותר, לבצע את התוכניות הטובות ביותר ולוודא כי לקוחות יחזרו שוב ושוב.

הזכיין מקבל קורס הכשרה בנושאים: ניהול, שיווק, טכניקות מכירה ותוכניות לימוד. תוכל גם לקבל גישה לסרטוני ההדרכה ולמדריכים שלנו.

הדרכה מקיפה בסניף שלך עם עובד בכיר מצוות התמיכה שלנו – הרשת מסייעת לך בבחירה והדרכה של המדריכים הראשונים שלך (אנשים יצירתיים אשר יבצעו את ההצגות ויאפשרו את הסדנאות). לאחר מכן עוזרת לך בארגון פעילויות התפעול והשיווק הראשונות שלך.

האם אתה מתאים?

היכולת שלך לספק את חוויית המדענים הייחודית שלנו בשוק שלך תלויה בשלושה גורמים:

  1. הזכיינים המצליחים ביותר שלנו הם בעלי תשוקה לעבודה עם ילדים ורצון לעשות שינוי בקהילה.
  2. בעל ניסיון במכירות ושיווק עם יכולת לפתח ולהרחיב עסק משגשג.
  3. זכיין חייב לחיות בשוק בו הוא רוצה לפעול.

אז אם אתה רוצה לעשות את ההבדל בחינוך המדעי של הילדים והנוער, לעורר השראה ולהיות גורם חיובי בעיצוב דור העתיד – זיכיון של רשת "המדען המשוגע" הוא בדיוק מה שאתה מחפש!

הארדיז זכתה בתואר "זכיינית ברמה עולמית" על ידי גוף מחקר חיצוני, ומחזיקה בו מזה שנתיים ברציפות, כמו כן, זכתה בפרס ה- E-Awardשל מחלקת המסחר האמריקאית לחברות ייצוא.

המסעדות בעלות עיצוב מתקדם ביותר ומתאימות באופן מושלם לעולם הפוסט-קורונה מוכוון שירותי המשלוחים. בה בעת ממשיכה הרשת לקדם חווית אירוח מזמינה לסועדים בסניפים.

לטובת הכניסה לישראל תקיים חברת האם של רשת ההמבורגרים כנס משקיעים פוטנציאליים, בשיתוף המחלקה המסחרית בשגרירות ארה"ב בישראל.

צוות ההנהלה הבכיר של החברה האמריקאית יגיע לישראל בדצמבר הקרוב, במטרה לזהות שותף פוטנציאלי לפתיחת הסניף הראשון של הארדיז בישראל. יתקיימו פגישות אישיות עם מתעניינים רלוונטיים ורציניים

למי שמעוניין להיפגש עם נציג החברה מארה"ב יש למלא את הטופס ולשריין מקום.

למילוי הטופס לחץ כאן

לקבלת מידע נוסף על שירותי IFI

לכל המאמרים