למה לפרסם אצלנו?

כפי שראית באתר שלנו, המכון הישראלי לזכיינות מביא גישה שונה לזכיינות בישראל. בדף "מצא זכיין" תוכל להבחין בהצהרה שלנו כי אנו לא מתווכים (ברוקרים).

ההבדל המשמעותי הוא כי אנו שואפים לחסוך לך ולזכיין הפוטנציאלי הרבה מאוד כסף. כמובן שיש מתווכים עסקיים בתחומים שונים וזה בהחלט בסדר. אך אנו מאמינים כי צריכה להיות אפשרות לזכיין הפוטנציאלי לחפש את הזיכיון שלו/ה באמצעות גלישה במיני-סייטים של החברות השונות המפרסמות ב-FRANCHOOSE, שם יוכלו לקבל מידע רב וכן יוכלו ליצור קשר ישירות עם החברה ללא התערבות מתווך. זו אחת הדרכים המקובלות בעולם לגיוס זכיין ולמצוא זיכיון. החברה המזכה חוסכת בכך את עלויות התשלום למתווך. במקרים רבים, עלות התשלום למתווך על עסקה אחת שווה ערך לפרסום ב- FRANCHOOSE למשך 12-24 חודשים. מבחינתנו, אתם יכולים לבצע כמה עסקאות שתרצו באותו סכום פרסום. חבילות הפרסום שלנו מתחילות מ-600 ₪ לחודש.

כמו כן, אנו ממליצים לך לבקר בדף חברות מזכות, שם תוכל למצוא מידע וטיפים נוספים כיצד להפוך לחברה מזכה.

פרט למפורט מעלה, אנו מנהלים את מדור באתר 'כלכליסט' אשר מהווה מוקד תנועה רב עבור זכיינים פוטנצייאלים למיני-סייטים של החברות המפרסמות ב-FRANCHOOSE. במהלך חודשים נובמבר – דצמבר 2018 ביקרו במדור 'זכייניסט' מעל 24,000 גולשים. כל האמצעים האלו נועדו להגדיל את סיכויי המפרסמים שלנו, מאחר וזהו האינטרס היחיד שלנו כאשר מישהו מפרסם ב-FRANCHOOSE.

אם הנך מומחה בתחום הרלוונטי לזכיינות ואתה מאמין שתוכל לתרום לתחום הזכיינות בישראל (כדוגמת: ייעוץ בפרסום, נדל"ן, ביטוח, פיננסיים, משפטי וכד') – תוכל לפרסם אצלנו בתחום "מומחים וספקי שרות", בו יהיה לך מיני-סייט ולקוח אשר יתעניין בשירותיך יוכל ליצור עמך קשר ישירות.

אנו מצפים לשמוע ממך.
! HAPPY FRANCHISING
אני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי, שיווקי, ניוזלטרים וכד' מהמכון הישראלי לזכיינות