למה לפרסם אצלנו?

כפי שראית באתר שלנו, המכון הישראלי לזכיינות מביא גישה שונה לזכיינות בישראל. ההבדל המשמעותי הוא כי אנו שואפים לחסוך לך ולזכיין הפוטנציאלי הרבה מאוד כסף.

מה שמייחד אותנו, הוא שאנו מאפשרים לך לפרסם את הזיכיון שלך ב"לוח זיכיונות למכירה". ובמקום לשלם עמלת תיווך, במקרה של מכירת הזיכיון, אתה משלם רק דמי פרסום ע"ס 800 ₪ לחודש, זאת השיטה המקובלת ביותר בחו"ל. במקרה זה יפורסם (באמצעות המדליה שלנו) כי הזיכיון שלך נמכר ללא דמי תיווך. כידוע לך, אלטרנטיבת מכירה זו יכולה להחליף את הצורך בשירותי מתווכים וחיסכון בעלויות גבוהות ומשאירה לך משאבים נוספים לטובת הזכיינים שלך.

יחד עם זאת, אין זה אומר שלא נעזור לך למכור את הזיכיון שלך כפי שאתה מעוניין. במקרים מסויימים (במיוחד ללקוחות הבינלאומיים שלנו), אנו עוזרים בתהליך מכירת הזיכיונות כפי שהחברה רוצה. אך אנו מדגישים כי העדפה שלנו היא שהמפרסמים שלנו ישתמשו באלטרנטיבה של תשלום חודשי נמוך, כפי שקורה בחו"ל.

בכל כיוון שתבחר, אנו מתחייבים לא רק להסתמך על הביקורים האורגניים שלנו באתר אלא גם להיות מאוד אקטיביים בקידום המותג שלך בכל הפלטפורמות הזמינות האחרות כולל: פייסבוק, Google Ad, ניוזלטרים ועוד.

כמו כן, אנו מזמינים אותך להתרשם מהאתר שלנו, בו תוכל למצוא מידע כיצד להפוך לחברה מזכה וטיפים רבים נוספים, מדריכים חינמיים, סרטונים ועוד.

אנו מצפים לשמוע ממך.

! HAPPY FRANCHISING
    אני מאשר/ת קבלת חומר פרסומי, שיווקי, ניוזלטרים וכד' מהמכון הישראלי לזכיינות