בית/זכיינות למכירה
זכיינות למכירה2020-10-12T13:23:57+03:00

זכיינות למכירה

Next Engineers

חברה מובילה המתמחה בהפעלת תוכניות העשרה לילדים בתחום ההנדסה והמדעים

MATHNASIUM

רשת זכיינית ללמוד מתמטיקה עם למעלה מ-1,000 סניפים בכל העולם.

OJO

רשת משקפי שמש מקפריסין עם מודל זכיינות ייחודי ורווחי מאוד

ILANS

אילנס, מותג הקפה האלטרנטיבי והמוביל בישראל

גלידיום

מעבדת גלידות וקינוחים, שעושה אנשים מאושרים. גלידיום מזמינה אותך לקחת חלק ממשפחה חמה ואוהבת ולהצטרף למותג ייחודי.

קפה עלמה

קפה עלמה הינה רשת בתי קפה שכונתיים מרשת קפה לנדוור. אם אתם בעלי מעוף ותודעת שרות גבוהה, חרוצים עם רצון ומוטיבציה להגשים חלום, אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממשפחת עלמה.

אנגלו – סכסון

רשת "אנגלו-סכסון" הינה הרשת המוכרת והותיקה בישראל בתחום שיווק ותיווך נדל"ן. בין אם כזכיין ובין אם כיועץ נדל"ן - אם חשבתם להשתלב בתחום התיווך, בואו לעשות את הבחירה הנכונה.

חומוס מדאמס

חומוסיית בוטיק עם הפלאפל הטוב ביותר במזרח התיכון. אנחנו מחפשים זכיינים שיעזרו לנו לפתח את הרשת. כל מי שימצא את הלוקיישן המתאים (שיאושר ע"י הרשת), יזכה ב-50% מדמי הזיכיון.

RE/MAX

עם הצלחה לא מתווכחים. עם מעל ל-100 זיכיונות ברחבי הארץ, רי/מקס ישראל היא רשת התיווך הגדולה בישראל, וזה בדיוק הזמן שלך להצטרף לסיפור ההצלחה!

EMS club

אם הנך בעל זיקה לספורט, הרוצה להוביל את הדור הבא של מכוני הכושר בישראל ולהצטרף למהפכת אימוני הכושר בטכנולוגיית EMS, מודל זכיינות זה והצלחתך העסקית ביחד עם EMS club בקונספט ייחודי זה של חדרי כושר, אידיאלי עבורך!

ארומט

מתמחה בפתרונות בישום מתקדמים ובייצור מוצרי בישום איכותיים כחול לבן. חברת ארומט מעסיקה עובדי ייצור בעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות שונות המוכרות ע"י המדינה. אנו מחפשים זכיינים שיהיו שותפים לחזון שלנו.

פוטורו תלת מימד בע"מ

הנגשת כלים מתקדמים מעולם התלת מימד לכלל האוכלוסיה. אנחנו מחפשים שותפים עסקיים וטכנולוגיים שיצטרפו אלינו למסע המופלא שלנו.

השניצליה

רשת מזון מהיר ישראלית. השניצליה מתרחבת ונותנת לך הזדמנות להצטרף למודל המנצח, המוביל והאיכותי. הזדמנות להצלחה עסקית!