/כל סוגי הזיכיונות
כל סוגי הזיכיונות2019-06-12T08:38:16+03:00

כל סוגי הזיכיונות

זכיינות בשיטה האמריקאית – כל סוגי הזכיינות, ללא דמי תיווך!.  הזדמנויות עסקיות לכניסה כזכיינים במגוון רשתות פרוסות כאן בפניכם: שיהיה לכם בהצלחה גדולה.

MATHNASIUM

Mathnasium הינה רשת זכיינית ללמוד מתמטיקה שמקורה בלוס אנג'לס, מהגדולות והמובילות בעולם עם למעלה מ-1,000 סניפים בכל העולם. אנו מחפשים זכיין ראשי לפיתוח הרשת בארץ.

Private Vintage Collection

Private Vintage Collection הינו מותג משקפיים מצליח. אם אתם מחפשים עסק טרנדי ואופנתי עם עלות הקמה אטרקטיבית, תפעול קל ופוטנציאל רווח נאה - הצטרפו אלינו!

EMS club

אם הנך בעל זיקה לספורט, הרוצה להוביל את הדור הבא של מכוני הכושר בישראל ולהצטרף למהפכת אימוני הכושר בטכנולוגיית EMS, מודל זכיינות זה והצלחתך העסקית ביחד עם EMS club בקונספט ייחודי זה של חדרי כושר, אידיאלי עבורך!

השניצליה

רשת מזון מהיר ישראלית. השניצליה מתרחבת ונותנת לך הזדמנות להצטרף למודל המנצח, המוביל והאיכותי. הזדמנות להצלחה עסקית!

B-FRESH

רשת המתמחה במכירת משקאות בריאות באופן הכנה ייחודי. צמאים להצלחה? הצטרפו אלינו. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו.

אנגלו – סכסון

רשת "אנגלו-סכסון" הינה הרשת המוכרת והותיקה בישראל בתחום שיווק ותיווך נדל"ן. בין אם כזכיין ובין אם כיועץ נדל"ן - אם חשבתם להשתלב בתחום התיווך, בואו לעשות את הבחירה הנכונה.

קפה עלמה

קפה עלמה הינה רשת בתי קפה שכונתיים מרשת קפה לנדוור. אם אתם בעלי מעוף ותודעת שרות גבוהה, חרוצים עם רצון ומוטיבציה להגשים חלום, אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממשפחת עלמה.

קפה לנדוור

מזמינים אותך להצטרף להצלחה של משפחת הלנדוור! רשת בתי קפה מובילה בפריסה ארצית עם מודל זכיינות מנצח ובצמיחה מתמדת.

גלידיום

מעבדת גלידות וקינוחים, שעושה אנשים מאושרים. גלידיום מזמינה אותך לקחת חלק ממשפחה חמה ואוהבת ולהצטרף למותג ייחודי.

HUSSE

חברה שוודית למכירת מזון איכותי לבעלי חיים משנת 1987 הנמצאת כבר ב- 50 מדינות. אנו מחפשים זכיין מאסטר לפיתוח רשת זכיינית בארץ.

פוטורו תלת מימד בע"מ

הנגשת כלים מתקדמים מעולם התלת מימד לכלל האוכלוסיה. אנחנו מחפשים שותפים עסקיים וטכנולוגיים שיצטרפו אלינו למסע המופלא שלנו.

חומוס מדאמס

חומוסיית בוטיק עם הפלאפל הטוב ביותר במזרח התיכון. אנחנו מחפשים זכיינים שיעזרו לנו לפתח את הרשת. כל מי שימצא את הלוקיישן המתאים (שיאושר ע"י הרשת), יזכה ב-50% מדמי הזיכיון.

RE/MAX

עם הצלחה לא מתווכחים. עם מעל ל-100 זיכיונות ברחבי הארץ, רי/מקס ישראל היא רשת התיווך הגדולה בישראל, וזה בדיוק הזמן שלך להצטרף לסיפור ההצלחה!

ארומט

מתמחה בפתרונות בישום מתקדמים ובייצור מוצרי בישום איכותיים כחול לבן. חברת ארומט מעסיקה עובדי ייצור בעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות שונות המוכרות ע"י המדינה. אנו מחפשים זכיינים שיהיו שותפים לחזון שלנו.